top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraks. Piotr Witkowicz

Doroczna pielgrzymka i odpust w Kostomłotach! A.D. 2019

Zaktualizowano: 5 mar 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce i dorocznym odpuście ku czci Bł. Męczenników z Pratulina. Tegoroczne Uroczystości przypadają w terminie 21 - 23 czerwca 2019 r.

Program: Gości z Polski i z zagranicy zapraszamy już w czwartek na Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. z procesją z Najświętszym Sakramentem rozpocznie się o godzinie 11.00. Program tegorocznych uroczystości odpustowych przedstawia się następująco: piątek 21 czerwca 7.00 – Msza św. w cerkwi 8.30 - wymarsz pielgrzymki, ostatni przystanek tego dnia w Neplach. Powrót autokarem na nocleg do Kostomłotów

sobota 22 czerwca 8.00 - wyjazd autokarem do Nepli i dalsze pielgrzymowanie. W Pratulinie bezpośrednio po wejściu pielgrzymki – Boska Liturgia. Po niej powrót autokarem do Kostomłotów i obiad 19.00 - Wieczernia

niedziela 23 czerwca 10.00 - Akatyst ku czci Błogosławionych Męczenników z Pratulina 12.00 - Boska Liturgia - suma odpustowa.

Po modlitwie, wszystkich uczestników odpustu zapraszamy na obiad. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy od lat pomagają, wspierają i sponsorują nasze uroczystości.


989 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page