top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraUnici.pl

Christos Rażdajetsia! Sławitie Jeho!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia (Rożdiestwo Christowo) wszystkim naszym Parafianom, Przyjaciołom, Dobrodziejom, Sympatykom, Pielgrzymom odwiedzającym naszą parafię, Braciom obrządków wschodnich i obrządku zachodniego życzymy życia pełnego nadziei, która dźwiga w trudnościach; wiary, że Chrystus zwycięża zawsze i wszystko; miłości dzięki której niewiele wystarcza. Niechaj te święta, będą czasem doświadczania pokoju w gronie rodzinnym. Liczymy również na to, że niedługo wszyscy będziemy mogli się spotkać w Kostomłotach na czerwcowym odpuście ku czci Błogosławionych Unitów Podlaskich.


Porządek nabożeństw w naszej parafii:

- Pasterka: 24 grudnia o godz. 24:00,

- Wieczernia: 25 grudnia o godz. 13:00,

- Boska Liturgia: 26 grudnia o godz. 11:00.
133 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page